+90 (274) 232 10 70 info@birincitemizlik.com.tr

Çalışma Saatleri: 09:00-18:30

mobile-icon Sorularınız İçin Bizi Arayın! +90 (274) 232 10 70
mobile-icon SİPARİŞ TAKİBİ İÇİN Tıklayın
mobile-icon SİPARİŞ VERMEK İÇİN Tıklayın

Yerinde Yıkama

Yerinden kalkması mümkün olmayan halılar veya halıflekslerin yıkanabilmesi içi halı yıkama firmalarının ev veya işyerinize gelerek halılarınızı temizleme işine yerinde halı, halıfleks temizliği adı verilmektedir. Yere yapıştırılan halıların yerinden sökülmesi pek mümkün değildir. Bu halılar sökülse dahi tekrar yapıştırılması maliyetlidir.

Hem zaman hem de mali kayba neden olabileceğinden dolayı halı ve halıfleksleri yapıştırıldığı yerden sökmek yerine yerinde halı, halıfleks yıkama işlemleri yürütülebilmektedir. Duvardan duvara halılar belirli bir zaman içerisinde kirlenebilmektedir. Bu nedenle yere sabitlenmiş halı veya halılarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak ve etkili bir temizlik için en az yılda bir defa yıkanması gerekmektedir. Yerinde halı, halıfleks yıkama sayesinde kısa sürede halılarınızın evinizde yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

 Yerinde Yıkatmak İçin Hemen Arayın: +90 (274) 232 10 70

sep-iconDİĞER HİZMETLERİMİZ

YORGAN YIKAMA

Yorgan ve Battaniye temizleme hizmetinide bünyemizde bulunan yogan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır.

Detayları Gör

BATTANİYE YIKAMA

Battaniye ve Yorgan temizleme hizmetini de bünyemizde bulunan yorgan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır.

Detayları Gör

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Günün büyük bölümünü geçirdiğiniz çalışma ortamlarınızda hijyenik ve ferahlatan temizliğimizle yaşam kalitenizi yükseltmekten mutluluk duyuyoruz.

Detayları Gör
Portfolio

STOR PERDE YIKAMA

Stor Perde Yıkama hizmeti ev ve işyerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılır.

Detayları Gör
Portfolio

YERİNDE YIKAMA

Yerinde Temizleme hizmetinde Birinci Temizlik ev ve iş yerlerindeki duvardan duvara olan halılarınızın temizlenmesi konusunda profesyonel yardımcınızdır.

Detayları Gör